logo-karuzela-kopia

Zmiany w Centrum Karuzela

Projekt „nowej odsłony” Centrum Handlowego Karuzela w Lublińcu został zrealizowany, zgodnie z planem zarządzających. Zmiany te dotyczą powiększenia powierzchni handlowej sklepu KiK i Martes Sport.

23 listopada br. otworzył się powiększony sklep KIK (aż 736 mkw), który zmienił swoją lokalizację i znajduję się teraz pomiędzy Jysk a Martes Sport. Przez dwa dni, 23-24 listopada na klientów czekały ciekawe rabaty i atrakcje. Zmiana ta umożliwiła na znaczne uatrakcyjnienie oferty towaru oraz jego ekspozycji.

Zmiany w Centrum Karuzela dotyczą także salonu Martes Sport, który pozostanie w obecnej lokalizacji, jednak ze znacznie poszerzoną ofertą i możliwością jeszcze lepszego wyeksponowania swoich produktów. Powierzchnia Martes Sport zwiększyła się do 668 mkw powierzchni. Jego otwarcie odbyło się, 2 grudnia br. Od godz. 10 do 19 klienci skorzystać mogli ze specjalnych rabatów i udziału w konkursach zręcznościowych i animacjach dla dzieci z nagrodami.

Modernizacja istniejących salonów wynika z potrzeb najemców, którzy chcą w jak najlepszy sposób zaprezentować swoje produkty. Zmiany te są także podyktowane dążeniem do zaspokojenia potrzeb zgłaszanych przez klientów. Coraz większa grupa najemców decyduje się na dodatkową powierzchnię, a tym samym rozwój swojej działalności w Karuzeli.

Zachęcamy do odwiedzania fanpage Karuzela oraz www.karuzelalubliniec.pl i śledzenia aktualnych rabatów i promocji, a także informacji o dalszych zmianach komercjalizacyjnych w Centrum Karuzela w 2018 roku.