logo-karuzela-kopia

Św. Mikołaj

3 grudnia w Lublińcu w CH Karuzela, odbył się event świąteczny. Na wszystkie dzieci czekał szereg atrakcji: rozmowa z samym Świętym Mikołajem, przygotowywanie ozdób świątecznych, dekorowanie pierników, gry, zabawy oraz prezenty.
Stoisko cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem. Dzieci siadały na kolanach Mikołaja i mówiły mu o wymarzonych prezentach pod choinkę, a rodzice uwieczniali te momenty na zdjęciach. Wszystkie bardzo cieszyły się na prezenty, balony, cukierki i certyfikaty pomocników św. Mikołaja. Własnoręcznie ozdobione pierniki przeważnie dzieci brały ze sobą do domu, choć niektórym ogromną przyjemność sprawiało powieszenie ich na choince. Dzieci przebierały się za pomocników Świętego Mikołaja i robiły sobie zdjęcia, a także pomagały nam ubierać choinkę.
Z racji zimna panującego na dworze, rodzice chętnie pili nasz gorący, świąteczny napój. Niektórzy zostawiali z nami swoje pociechy, żeby móc w spokoju udać się na zakupy i odbierali je od nas po powrocie. Niektóre dzieci nawet nie chciały wracać do domu ? . Dużym zainteresowaniem cieszyły się balony, dzieci ustawiały się w kolejce. Pierniki rządziły! Dzieci udekorowały blisko 100 pierników. Bardzo cieszyły się też z prezentów od Mikołaja i certyfikatów.
Dziękujemy Państwu za wspólnie spędzony czas!