logo-karuzela-kopia

Walentynki

W niedzielę w godzinach 12-18 w Centrum Karuzela w Lublińcu odbył się event walentynkowy. Animatorzy serwowali gorące napoje, słodkości przy akompaniamencie relaksującej i romantycznej muzyki. Można było wziąć udział w walentynkowym kole fortuny z quizem dla par, wspólnie przygotowywać kartki walentynkowe oraz poznać swoją przyszłość przy pomocy kart Tarota. Dzieci chętnie uczestniczyły w pracach manualnych wycinając i dekorując swoje kartki walentynkowe.
Dziękujemy Event mikołajkowy rozpoczął się punktualnie o godzinie 12. Przygotowana została strefa bufetowa z gorącą kawą, herbatą, pierniczkami i innymi drobnymi słodyczami. Obok znajdował się stół do warsztatów dekorowania pierniczków i stanowisko z tronem świętego Mikołaja. Sklepy Martes Sport i Tomy Larris były fundatorami nagród i bonów. Martes Sport oprócz bonów przekazał dużą ilość upominków – np. bidony, portfele, szaliki i inne sportowe akcesoria.
Od samego początku bardzo dużym zainteresowaniem cieszyło się stanowisko z tronem św. Mikołaja. Ok. 100 dzieci postanowiło zrobić sobie zdjęcie z Mikołajem. Dzieci były zachęcane przez Mikołaja do namalowania kredą bombki ze swoim imieniem na narysowanej na chodniku choince. Inne dzieci w tym czasie dekorowały pierniczki. Asystowała im w tym Śnieżynka. Po narysowaniu bombki albo po dekorowaniu pierniczka dzieci odbierały od Mikołaja upominek.
W tym samym czasie rodzicie i inni dorośli klienci Karuzeli zapraszani byli na kawę/herbatę i poczęstunek. Szczególnym zainteresowaniem cieszyły się syropy smakowe do kawy. Przygotowaliśmy 5 syropów o świątecznych smakach (np. wanilia, rum z czekoladą, orzech).
Przez cały dzień usłyszeliśmy wiele podziękowań i słów takich jak „to bardzo miło”, „świetny pomysł”, za co chcieliśmy bardzo podziękować.
Dziękujemy za wspólnie spędzony czas.