logo-karuzela-kopia

Letnie orzeźwienie

W minioną niedzielę 2 sierpnia na terenie zielonym przy centrum Karuzela rozbity został namiot gastronomiczny, strefa chillout z leżakami i stoliczkami oraz strefa zabaw dla dzieci. Głowną atrakcją była świeża i orzeźwiająca lemoniada z cytrynami, limonkami i listkami mięty. Pogoda sprzyjała dzięki czemu klienci bardzo chętnie przychodzili po lemoniadę oraz zasiadali na naszej strefie chillout. Podczas gdy rodzice się relaksowali to w tym czasie dzieci bawiły się w strefie dziecięcej grając m.in. w kręgle na trawie.
Pomimo wakacji klienci nie zawiedli i w pierwszy sierpniowy weekend relaksowali się z nami przed Centrum Handlowym Karuzela w Lublincu.W minioną niedzielę 2 sierpnia na terenie zielonym przy centrum Karuzela rozbity został namiot gastronomiczny, strefa chillout z leżakami i stoliczkami oraz strefa zabaw dla dzieci. Głowną atrakcją była świeża i orzeźwiająca lemoniada z cytrynami, limonkami i listkami mięty. Pogoda sprzyjała dzięki czemu klienci bardzo chętnie przychodzili po lemoniadę oraz zasiadali na naszej strefie chillout. Podczas gdy rodzice się relaksowali to w tym czasie dzieci bawiły się w strefie dziecięcej grając m.in. w kręgle na trawie.
Pomimo wakacji klienci nie zawiedli i w pierwszy sierpniowy weekend relaksowali się z nami przed Centrum Handlowym Karuzela w Lublincu.