Centrum Karuzela

Właścicielem Centrów Handlowych KARUZELA jest Karuzela Holding i belgijski fundusz inwestycyjny MITISKA.

W połowie grudnia 2018 roku doszło do podpisania miedzy firmami umowy partnerskiej o współpracy dotyczącej istniejącego portfolio centrów handlowych Karuzeli o powierzchni ponad 60 tys. mkw. GLA. W skład których wchodzą obiekty  w Turku, Lublińcu, Wrześni, Wodzisławiu Śląskim, Ełku, Wągrowcu oraz inwestycji w kolejne obiekty które są w trakcie przygotowań lub realizacji – w Kołobrzegu, Białej Podlaskiej, Świebodzinie, Opocznie i Jastrzębiu Zdroju o łącznej powierzchni ponad 100 tys. mkw GLA.

Karuzela Holding

Karuzela Holding to firma specjalizująca się w inwestycjach na rynku nieruchomości handlowych na terenie całej Polski. Poprzez swoje biura w Warszawie (www.retailconcept.pl)  i Poznaniu (www.jbdevelopment.pl)  realizuje cały proces deweloperski koncentrując się na budowie parków handlowych i małych galerii w miastach o wielkości 20 tys.- 60 tys. mieszkańców. Obecnie pod nazwą Karuzela  działają obiekty w  Wodzisławiu Śląskim, Turku, Lublińcu, Wrześni, Ełku i Puławach.

Karuzela Holding Sp. z o. o.
ul. L. Mierosławskiego 11A
01-527 Warszawa
Poland
www.centrumkaruzela.pl


JB Development Sp. z o. o. Sp. K.
ul. Ku Cytadeli 2
61-722 Poznań
Poland
www.jbdevelopment.pl


Retail Concept Sp. z o. o.
ul. L. Mierosławskiego 11A
01-527 Warszawa
Poland
www.retailconcept.pl

Mitiska REIM

Mitiska REIM jest wiodącym europejskim inwestorem w centra handlowe. Model inwestycyjny firmy jest nastawiony na współpracę z partnerami na poszczególnych krajowych rynkach co umożliwiło w ciągu 6 lat zbudowanie portfolio 65 centrów handlowych zlokalizowanych we Francji, Niemczech, Hiszpanii, Portugalii, Belgii, Rumunii, Serbii, Holandii, Czechach i Polsce. To łącznie około 600 tys. mkw. powierzchni generujących ponad 64 miliony Euro przychodów rocznie. Inwestorem funduszy zarządzanych przez Mitiska są wiodące firmy ubezpieczeniowe, fundusze emerytalne i banki inwestycyjne z Europy Zachodniej.

Mitiska jest już właścicielem czterech obiektów handlowych w Polsce i posiada łącznie 65 obiektów  handlowych w 10 krajach Europy o wartości 743 miliony euro.

MITISKA NV
Pontbeekstraat 2 B
1702 Dilbeek (Groot-Bijgaarden)
Belgium
www.mitiska.com

Chcesz wynająć lokal?